Zakup licencji

Cena zakupu licencji na użytkowanie oprogramowania GABeLek wynosi: netto 250 zł, brutto 275 zł). Przedłużenie subskrypcji na aktualizację wykazu leków: netto 150 zł/rok, brytto 165 zł/rok. Pierwszy rok subskrypcji wliczony jest w cenę zakupu licencji.

Licencję na użytkowanie oprogramowania GABeLek można zakupić na kilka sposobów:

  1. Klikając na link: kup licencję GABeLek.
  2. Kontaktując się bezpośrednio z jednym z członków Zespołu autorskiego GABeNET.
  3. Bezpośrednio podczas pracy z programem (gdy komputer podłączony jest do sieci Internet) wybierając z menu programu opcję: Program->Dane rejestracyjne programu i wciskając przycisk "Kup licencję", co spowoduje uruchomienie okna do wyboru systemu płatności internetowej: (przelewy24.pl). Z systemów płatnościprzelewy24.pl warto jest skorzystać, gdy jesteście Państwo zainteresowani tylko zakupem licencji (przedłużeniem okresu subskrypcji) na użytkowanie programu GABeLek, gdyż w zamówieniu generowany jest automatycznie zakupowany numer seryjny programu, co znacznie przyspiesza proces generowania zakodowanego ciągu znaków odblokowującego funkcje programu. GABSklep natomiast, oprócz możliwości skorzystania z ww. systemów płatności, daje również możliwość wyboru płatności podczas odbioru przesyłki ("za zaliczeniem pocztowym").

Po wpłynięciu środków na konto w ciągu 24 godzin (zwykle jest to 60-120 minut) wygenerowany zostanie kod licencyjny, który zostaje przesłany Użytkownikowi na adres e-mail iw celu wykorzystania do zarejestrowania programu. Na podany w trakcie zakupu licencji adres pocztowy wysłane zostaną rachunek i umowa licencyjna. Z opisem dokonania rejestracji programu GABeLek można zapoznać się w zakładce Rejestracja programu.

Podobna procedura obowiązuje przy odnawianiu subskrypcji na uaktualnianie wykazu leków.